Stilevs’e Müşteri Memnuniyetinde “Diamond” Ödülü

Kıbrıs Raporu
Kıbrıs Raporu Görüntülemeler
2 dk okuma süresi

Stilevs, Şikayetvar tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenen A.C.E Awards “Elektrikli Ev-Mutfak Aletleri Kategorisi’nde en iyi müşteri deneyimini sunan marka olarak, üst üste beşinci kez elmas ödüle layık görüldü.

Türkiye’nin müşteri memnuniyetini ölçen ilk ve tek platformu Şikayetvar, en iyi müşteri deneyimi sunan markaları bir kez daha ödüllendirdi.

Bu yıl dokuzuncu kez düzenlenen A.C.E. Awards (Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri) ödül töreninde 60 farklı kategoriden 118 markaya ödüle layık görüldü.

Müşteri Memnuniyetinde “Diamond” Kalite

Stilevs, müşteri memnuniyetinde “Diamond” kaliteyi sürdürerek “Elektrikli Ev-Mutfak Aletleri Kategorisi”nde en iyi müşteri deneyimini sunan marka olarak üst üste beşinci kez elmas ödülün sahibi oldu. Marka bu prestijli ödülü kazanarak müşteri memnuniyetine verdiği önemi bir kez daha teyit etti.

Çakır: Bu Ödül Bize Güvenin Bir Göstergesi

Ödül töreni sonrası açıklama yapan Stilevs Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Halis Çakar şunları söyledi: “Müşteri memnuniyeti, temel değerlerimizden biridir. Bu ödül, müşterilerimizin Stilevs ürünlerine ve hizmetlerine duyduğu güvenin ve memnuniyetin bir göstergesidir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için sürekli çalışıyoruz.”

Yaygın ve Yetkili Servis Ağı

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma kültürünü benimseyen Stilevs, Türkiye genelinde 300’ü aşkın servis noktası ve Kuzey Kıbrıs’ta da Yetkili Teknik Servisi ile birlikte güvenilir bir hizmet sunuyor. Stilevs, ayrıca tüm ürünlerine 3 yıl boyunca marka garantisi veriyor.

A.C.E Awards (Achievement in Customer Excellence)

Şikayetvar platformu tarafından düzenlenen A.C.E Awards, markaların şikayet yönetimindeki başarılarını ödüllendiriyor. Ödüller, firmaların şikayet verileri, pazar payları ve 1.5 milyonun üzerinde anket baz alınarak oluşturulan “Müşteri Deneyim Endeksi”ne göre belirleniyor.

11.2 milyon bireysel üye ve aylık ortalama 28 milyon ziyaretçiye sahip olan Şikayetvar platformu geniş bir kitlenin görüşlerine dayanarak objektif sonuçlar elde ediyor.Yazıyı paylaş
Yorum Bırakın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir