Stilevs Yönetimi Basınla Buluştu

Kıbrıs Raporu
Kıbrıs Raporu Görüntülemeler
2 dk okuma süresi

Kuzey Kıbrıs’ın Teknoloji Markası Stilevs, basın mensuplarıyla buluşma toplantısı düzenledi.

Kuzey Kıbrıs’ın Teknoloji Markası Stilevs, basın mensuplarıyla buluşma toplantısı düzenledi.

2016’da küçük ev aletleriyle ülke pazarına giriş yapan ve Kuzey Kıbrıs’a özel olarak ürettiği üstün teknolojileriyle, ”Kuzey Kıbrıs’ın Teknoloji Markası” haline gelen Stilevs Yönetim Kurulu, basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Stilevs Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hayri Demirci ve Yönetim Kurulu üyelerinin katıldığı toplantıda, markanın Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki yatırım ve projeleri hakkında bilgiler verildi.

Stilevs, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hayri Demirci

Stilevs’in öncelikli hedefinin kaliteli ürünler sunmak olduğunu vurgulayan Demirci, “Stilevs olarak sadece kaliteye odaklanmıyoruz, aynı zamanda tüketicilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunma konusundaki kararlılığımızla biliniyoruz. Kuzey Kıbrıs ile birlikte daha da büyüyeceğimize olan inancımızı paylaşmak için buradayız” dedi.

Toplantıya katılan çok sayıda gazeteci, Stilevs markası hakkında bilgi aldı, yeni ürünleri deneme fırsatı buldu. Stilevs’in Kuzey Kıbrıs’a özel olarak geliştirdiği ürünlerin, ülkeye katkı sağlayacak yenilikçi çözümler sunduğuna dikkat çeken basın mensupları, toplantıyı ilgiyle takip etti.

Stilevs: Kuzey Kıbrıs’ın Teknoloji Markası

55 yıllık bilgi birikimiyle küçük ev aletleri alanında öne çıkan Stilevs, inovasyon, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla, Türkiye ve Kuzey Kıbrıs’ta ev teknolojileri sektöründe öncü bir konumda bulunmayı sürdürüyor.

Kuzey Kıbrıs’a Özel Ürün Yelpazesi

Stilevs Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hayri Demirci, 2016 yılında Kuzey Kıbrıs’a giriş yapan Stilevs ürünlerinin kısa zamanda Kıbrıs Türk Halkının beğenisini kazanmasının ardından, tüketici taleplerine duyarlılık göstererek Kuzey Kıbrıs’a özel olarak ürün yelpazesini genişletme kararı aldı.

Böylece Stilevs markası, Kuzey Kıbrıs için üretilen ve sadece ülkemizde satışa çıkan; beyaz eşya, ankastre ürünler, derin dondurucu, klima ve akıllı televizyon gibi geniş bir ürün yelpazesiyle, “Kuzey Kıbrıs’ın Teknoloji Markası” haline geldi.
Yazıyı paylaş
Yorum Bırakın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir