Kıbrıs Raporu’na “En Başarılı Yeni Nesil Gazetecilik Girişimi Ödülü”

Kıbrıs Raporu
Kıbrıs Raporu Görüntülemeler
2 dk okuma süresi

Kıbrıs Raporu, “Yılın En Başarılı Yeni Nesil Gazetecilik Girişimi” ödülüne layık görüldü.

15 Mart Dünya Tüketiciler Günü dolayısıyla KKTC Tüketiciler Derneği tarafından, Lefkoşa Atatürk Kültür Merkezi’nde konferans ve ödül töreni düzenlendi.

KKTC Tüketiciler Derneği Başkanı Hasan Yılmaz Işık’ın açılış konuşmasıyla başlayan konferansın ardından ödül töreni yapıldı.

15 Mart Dünya Tüketiciler Günü nedeniyle Lefkoşa AKM’de konferans ve ödül töreni düzenlendi

Siyasetçiler, iş insanları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve gazetecilerin ödül aldığı törende, Kıbrıs Raporu, “En Başarılı Yeni Nesil Gazetecilik Girişimi Ödülü“ne layık görüldü.

Kıbrıs Raporu Genel Koordinatörü Derviş Bulut, ödül töreninin ardından yaptığı açıklamada, KKTC Tüketiciler Derneği’ne teşekkür ederek şunları söyledi:

“Kıbrıs Raporu’na bu anlamlı ödülü layık gördükleri için KKTC Tüketiciler Derneği’ne teşekkür ederiz. Bu ödül, Kıbrıs Raporu’nun kısa sürede geldiği noktayı ve okuyucularımız tarafından ne kadar benimsendiğini gösteriyor. Kıbrıs Raporu olarak, özgün ve tarafsız haberciliği, araştırmacı gazeteciliği ve nitelikli içerik üretmeyi sürdüreceğiz.”

BIG BRAND’e “En İyi Kurumsal İletişim Ajansı” Ödülü

Törende Kıbrıs Raporu partner ajansı BIG BRAND Digital Media Agency ise “En İyi Kurumsal İletişim Ajansı” ödülünün sahibi oldu.

Kıbrıs Raporu: Kıbrıs’ın Referans Platformu

2023 yılı Ocak ayında yayın hayatına başlayan Kıbrıs Raporu, kısa sürede özgün içerik ve yayın politikasıyla okuyucuların dikkatini çekmeyi başardı.

Kıbrıs ve Doğu Akdeniz gündemi ile bölgesel gelişmeleri konu edinen; makale, röportaj, araştırma, analiz, anket ve istatistiki verileri gibi değerli içerikleri barındıran Kıbrıs Raporu, Kıbrıs’ın referans kaynağı olma hedefiyle yayın hayatına devam ediyor.

Genel Yayın Yönetmenliğini Gazeteci Mert Özdeş’in üstlendiği Kıbrıs Raporu, web portalı ve sosyal medya hesaplarından erişilebilen özel içerikleri her ay basılı bir gazete ve e-bülten formatıyla okuyucuyla buluşturuyor.


Yazıyı paylaş
Yorum Bırakın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir